Помогите 1) Який об’єм займе 200г розчину хлоридної кислоти, якщо густина його дорівнює 1,023

г/мл? 2) Скільки грамів кухонної солі міститься в 1л 20%-вого розчину (густина розчину дорівнює 1,11 г/мл)

Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.
1)p=m/v; v=m/p ; v=200/1,023=195.503 мл