Дописати де можливо ривняння реакций Mg+HCl= Ag+HNO3= Al+H3PO4= Скласты ривнянння реакций

Li2O+HNO3= MgO+H2SO4= Cr2O3+HCl= Дописати формули кислот що видповидають оксидам(назвати оксиди) SO2 P2O5 CO2 N2O5 SO3

Ответы на вопрос

Отвечает Целикин Андрей.
Дописати де можливо ривняння реакций
Mg+HCl=
Ag+HNO3=
Al+H3PO4=
Скласты ривнянння реакций
Li2O+HNO3=
MgO+H2SO4=
Cr2O3+HCl=
Дописати формули кислот що видповидають оксидам(назвати оксиди)
SO2
P2O5
CO2
N2O5
SO3