Розрахуйте об’єм води, який потрібно використати для приготування 180г розчину з масовою часткою

солі 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Алёна.

Відповідь:

Дано:

m(p-pa) = 180г

W= 20%

Знайти::

m(соли) -?

m(H2O)-?

V води?

Рішення:

m(соли) = m(р-ра) * W / 100% =180*20% / 100% = 36 г/на кг

m(H2O) =180 - 36 = 144 г/кг

V=m/p,

де V-об'єм води,  m-маса води,

р-густина води -прийнята за одиницю-1г/мл,тому маса води численно дорівнює ії об'єму

Відповідь: об’єм води, який потрібно використати для приготування 180г розчину з масовою часткою солі 20% складає 144мл/л

Пояснення:

Отвечает Варочкина Лиза.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!