Складіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням Mg-MgSO4-Mg(NO3) 2-MgCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Настя.

Відповідь:

Пояснення:

1. Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

2. MgSO4 + 2NaNO3 = Mg(NO3)2 + Na2SO4

3. Mg(NO3)2 + K2CO3 = MgCO3 + 2KNO3