Запропонуйте 3 способы одержання таких солей ферум(2) сульфат натрій карбонату кальцій

ортофосфату:помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Виталий.

Відповідь:

FeO+H2SO4=FeSO4+H2O

Fe((OH)2+H2SO4=FeSO4+2H2O

FeO+SO3=FeSO4

Na2O+CO2=Na2CO3

2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

2NaOH+H2CO3=Na2CO3+2H2O

3Ca+2H3PO4=Ca3(PO4)2+3H2

3Ca(OH)2+2H3PO4=Ca3(PO4)2+6H2O

3CaO+P2O5=Ca3(PO4)2

Пояснення: