7) Розрахуйте масову частку нітратної кислоти в розчині, 1 л якого містить 224 г нітратної кислоти;

густина розчину 1,12 г/мл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Илья.

Відповідь:

1л=1000мл

m(розч)=1000*1,12=1120u

w(HNO3)=224*100/1120=20%

Пояснення: