Визначити відносні молекулярні маси речови, що складаються з Фосфору (у) та Оксигену; Гідрогену та

Нітрогену (ІІІ); Сульфуру (УІ) та Оксигену; Хлору (УІІ) та Оксигену. Записати вірно формули та зробити відповідні розрахунки.

Ответы на вопрос

Отвечает Козич Арсений.

Ответ:

Відносні молекулярні маси речовин:

Фосфору (Р) та Оксигену (О): P2O5

2*31.0 g/mol (маса фосфору) + 5*16.0 g/mol (маса оксигену) = 142.0 g/mol

Гідрогену (Н) та Нітрогену (N): NH3

3*1.0 g/mol (маса гідрогену) + 1*14.0 g/mol (маса нітрогену) = 17.0 g/mol

Сульфуру (S) та Оксигену (О): SO3

1*32.0 g/mol (маса сульфуру) + 3*16.0 g/mol (маса оксигену) = 80.0 g/mol

Хлору (Cl) та Оксигену (О): Cl2O7

2*35.5 g/mol (маса хлору) + 7*16.0 g/mol (маса оксигену) = 182.5 g/mol