С H2O11 12 22 Задача 1. Обчисли скільки цукру та води потрібно для приготування сиропу масою 400г,

якщо масова частка цукру в ньому 0,625. Всі ми радіємо, коли кімнату прикрашають живі квіти, тому займаємось вирощуванням кімнатних рослин: систематично поливаємо, підживлюємо. Проведіть розрахунки для приготування підживлювального розчину для кімнатних рослин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Borozdun Snizhana.

Ответ:m(цукру)=250г; m(H2O)=150г

Объяснение:Дано:                                      Розв`язання:

m(розчину) = 400г            Формула для обчислення:  

w(цукру)=0,625             w(цукру)=m(цукру)/m(розчину)   ⇒      

m(цукру) - ?                     m(цукру)=m(розчину)×w(цукру)    

m(H2O)-?                      1) m(цукру)=400г×0,625=250г

                                   2) m(H2O)=m(розчину )-m(цукру)=400г – 250г =150г