Обчисліть й укажіть, яку масу води (в гра- мах) треба взяти для приготування розчину со- ди масою

250 г з масовою часткою соди 12%. Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Дано:

m р-ну(соди) = 250 г

ω(соди) = 12%

Знайти:

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(соди) = ω * m р-ну / 100% = 12% * 250 / 100% = 30 г;

2) m(води) = m р-ну(соди) - m(соди) = 250 - 30 = 220 г.

Відповідь: Маса води становить 220 г.