12. Обчисліть об’єм кисню, який необхідний взяти, щоб добути магній оксид масою 320г.


Ответы на вопрос

Отвечает Бекмаганбетов Рамазан.

Ответ:

Дано:

m (MgO) =320г

Значит:

V(O2)- ?

2 Mg + O2 → 2 MgO

n(O2)/1 = n(MgO)/2

V(O2)/VM=m(MgO)/2•M(MgO)

V(O2)•2•М(MgO)=m(MgO)•VM

V(O2)=m(MgO)•VM:2M(MgO)

Mr(MgO)=Ar(Mg)+Ar(O)=24+16=40г/моль

V(O2)=320 г•22,4 л/моль:(2•40 г/моль)=89,6 л

Ответ:V(O2) = 89,6 л

Объяснение: