визначте об'єм води(у мл) у якому необхідно розчитинити 5г калій хлориду щоб отримати розчин з

массовою часткою 0,2%KCI даю 50 баллів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Гульназ.

Дано:

m(KCl) = 5 г

ω(KCl) = 0,2%

Знайти:

V(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(KCl) = m * 100% / ω = 5 * 100% / 0,2% = 2500 г;

2) m(H2O) = m р-ну(KCl) - m(KCl) = 2500 - 5 = 2495 г;

3) V(H2O) = m / ρ = 2495 / 1 = 2495 мл.

Відповідь: Об'єм H2O становить 2495 мл.