Дописати рівняння реакцій і вказати тип кожної з них. Визначити речовини А та В: •2Mg + A = 2MgO

•Mg(OH)O + B = Mg(OH)2 •S+A = SO2 •SO2+ B = H2SO3 •Mg(OH)2 + H2SO3 = ? + 2B​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

A - O2
B - H2O

Объяснение:
2Mg + O2 = 2MgO
2Mg(OH)O + 3H2O = 2Mg(OH)2

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

Mg(OH)2 + H2SO3 = MgSO3 + 2H2O