100 БАЛЛІВ! До розчину сульфатної кислоти масою 98 г з масовою часткою кислоти 10 % додали кальцій

гідроксид масою 30 г. Обчисліть масу солі, що утворилася.

Ответы на вопрос

Отвечает Афонина Наталья.

Ответ:

13.6г

Объяснение:
ω(H2SO4)=98*0.1=9.8г
H2SO4+Ca(OH)2=CaSO4+2 H2O
n(H2SO4)=9.8 \ 98= 0.1
n(Ca(OH)2)=30\74=0.4
M(CsSO4)=0.1*136=13.6г