16. До 250 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 15% додали 20 г солі. Яка масова

частка солі в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Слава.

Ответ:

Дано:

m(розч)-250г

w-15%

m(солі)-20г

Знайти:

w2-?

Розв'язок:

1)250×15/100=37,5г

2)37,5+20=57,5г

3)57,5/250×100%=23%

Відповідь:23%

Объяснение: