Скільки грамів речовин Pb(No3)2 в розчині якщо маса осаду PbSO4 =3.2грама


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

Ответ:

X. 3.2

Pb(NO3) 2+H2SO4 =PbSO4+2 HNO3

331. 303

Mr(Pb(NO3) 2)=207+(14+16*3)*2=207+124=331

Mr(=PbSO4) =207+32+16*4=303

X=331*3.2/303

X=3.495