1)Обчислити кількість речовини магній броміду (MgBr2), який має масу 460 г. 2) Обчислити масу

зразка кальцій оксиду кількістю речовини 4 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баламут Аня.

Ответ:

Объяснение:

1)

M(MgBr2) = 24 + 80 * 2 = 184 г/моль

n(MgBr2) = m(MgBr2)/M(MgBr2) = 460/184 = 2,5 моль

2)

М(СаО) = 40 + 16 = 56 г/моль

m(СаО) = n(СаО) * М(СаО) = 4 * 56 = 224 г

Отвечает Оленькова Анастасия.

Ответ:

меля отметь як лутше

Объяснение:

1) Для обчислення кількості речовини магній броміду (MgBr2), ми повинні знати молярну масу цієї речовини. Молярна маса магнію (Mg) дорівнює 24,31 г/моль, а молярна маса брому (Br) дорівнює 79,90 г/моль. Оскільки в магній броміду є два атоми брому, ми повинні подвоїти масу брому.

Маса магній броміду (MgBr2) = (маса магнію + маса брому) * кількість молей

Маса магній броміду (MgBr2) = (24,31 г/моль + 2 * 79,90 г/моль) * 460 г / (24,31 г/моль + 2 * 79,90 г/моль)

Маса магній броміду (MgBr2) = (24,31 г/моль + 159,80 г/моль) * 460 г / (24,31 г/моль + 159,80 г/моль)

Маса магній броміду (MgBr2) = 184,11 г/моль * 460 г / 184,11 г/моль

Маса магній броміду (MgBr2) = 460 г

Отже, маса магній броміду (MgBr2) дорівнює 460 г.

2) Для обчислення маси зразка кальцій оксиду (CaO) за кількістю речовини 4 моль, ми повинні знати молярну масу цього сполуки. Молярна маса кальцію (Ca) дорівнює 40,08 г/моль, а молярна маса кисню (O) дорівнює 16,00 г/моль.

Маса кальцій оксиду (CaO) = (маса кальцію + маса кисню) * кількість молей

Маса кальцій оксиду (CaO) = (40,08 г/моль + 16,00 г/моль) * 4 моль

Маса кальцій оксиду (CaO) = 56,08 г/моль * 4 моль

Маса кальцій оксиду (CaO) = 224,32 г

Отже, маса зразка кальцій оксиду (CaO) за кількістю речовини 4 моль дорівнює 224,32 г.