Розрахувати масов частки кожного елементу у % у дифосфорній кислоті H4P2O7


Ответы на вопрос

Отвечает Шамилов Ранис.
Mr(H4P2O7) = 4Ar(H) + 2Ar(P) + 7Ar(O) = 4*1+2*31+7*16 = 178
w(H) = 4Ar(H) : Mr(H4P2O7) = ((1*4):178)*100% = 2.25 %
w(P) = 2Ar(P) : Mr(H4P2O7) = ((2*31):178)*100% = 34.83 %
w(O) = 7Ar(O) : Mr(H4P2O7) = ((7*16):178)*100% = 62.92 %