Обчисліть масу, кількість речовини і число атомів для 2,24л карбон 4 оксид


Ответы на вопрос

Отвечает Просвиров Владислав.

υ=2,24/22,4=0,1 моль

m=44*0,1=4,4 г

N=6,02*10^23*0,1=0,6*10^23 атомів