Обчислити масу і об'єм CO2, що прореагувала з KeOH масою 11,2г.


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Александра.
Дано:
m(KOH)=11,2г
Найти:
V(CO2)-?

Решение:

11,2г.......х л
2KOH+CO2=K2CO3+H2O
112г.......22,4л

Mr(KOH) = 2×56=112г

11,2----х
112-----22,4

х=(11,2×22,4)/112=2,24л

Ответ: V(CO2)=2,24л