Eтиленовий вуглець масою 6,3 г повністю прореагував з гідроген хлоридом об'ємом 3,36л. Визначити

формулу алкену

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиенко Кирилл.
CxHy + HCl = CxH(y+1)Cl

6.3/x = 3.36/22.4

x = (6.3*22.4)/3.36 = 42 г/моль

CnH2n = 42

14n = 42

n = 3

C3H6 — пропен