Визначте обєм метану (н.у.), який можна добути з вуглецю массою 24 г і водню, якщо масова частка

виходу продукту становить 97%

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.

C+2H2=CH4

M(C)=12г/моль

n(C)=24/12=2моль

nC:nCH4=1:1

n(CH4)=2моль

V=22,4*2*97/100=43,456л