Обчисліть відеосні формульні маси поданих сполук хрому Mr(CrCl2)= Mr(CrCl3)= Mr(K2Cr2O7)=

Mr(Cr2O3)=

Ответы на вопрос

Отвечает Великсаров Денис.
Mr(CrCl2)=52+2×35.5=123 а.о.м.
Mr (CrCl3)=52+3×35.5=158.5 a.o.м.
Mr (K2Cr2O7)=2×39+2×52+7×16=294 a.o.м.
Mr (Cr2O3)=2×52+3×16=152 a.o.м.