Складіть рівняння реакції у молекулярній та йонній формах: Ba(oh)2+k2so4=


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Ba(OH)2+K2SO4=2KOH+BaSO4
Ba(2+)+2OH(-)+2K(+)+SO4(2-)=2K(+)+2OH(-)+BaSO4
Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4