Перетворіть схеми на хімічні реакції: Fe(OH)2+HCl= Ni(OH)2+H3PO4= Cr(OH)3+H2SO4= Mg(OH)2+H2SO4=


Ответы на вопрос

Отвечает Зарвигоров Семён.

Fe(OH)2+2HCL=FeCL2+2H2O

3Ni(OH)2+2H3PO4=Ni3(PO4)2+6H2O

2Cr(OH)3+3H2SO4=Cr2(SO4)3+6H2O

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+H2O