Складіть формули ферум(2), алюміній оксиду, калій оксиду.В якій із сполук масова часка Оксигену

найменша? Відповідь підтвердьте обчисленнями

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.

Ответ:

масова часка Оксигену найменша  в оксиде калiя ω(O)=0,17 (17%)

Объяснение:

FeO   Mr(FeO)=56+16=72        ω(O)=16÷72=0,22

                                                  ω%(O)=0,22×100%=22%

AI₂O₃  Mr(AI₂O₃)=54+48=102   ω(O)=48÷102=0,47

                                                   ω%(O)=0,47×100%=47%

K₂O     Mr(K₂O)=78+16= 94       ω(O)=16÷94=0,17

                                                  ω%(O)=0,17×100%=17%