3. Користуючись таблицею розчинності напишіть повній скороче- ні йонні рівняння реакцій (якщо

вони відбуваються) для таких пар речовин:NaCl + AgNO3 →K,CO3 + CacІ, »K,SO4 + BaCl2 »NaCl + K2SO4 →FeSO4 + KOH »Ba(NO3)2 + MgCl, -​

Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Ответ:

Объяснение:

1) NaCl + AgNO3 = AgCl↓ + NaNO3

Na(+) + Cl(-)+ Ag(+) + NO3(-) = AgCl↓ + Na(+) + NO3(-)

Ag(+) + Cl(-)= AgCl↓

2) K2CO3 + CaCl2 = 2KCl + CaCO3↓

2K(+) + CO3(2-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = 2K(+) + 2Cl(-) + CaCO3↓

Ca(2+) + CO3(2-) = CaCO3↓

3) K2SO4 + BaCl2 = BaSO4↓ + 2KCl

2K(+) + SO4(2-)+ Ba(2+) + 2Cl(-)= BaSO4↓ + 2K(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

4) 2NaCl + K2SO4 = Na2SO4 + 2KCl

2Na(+) + 2Cl(-)+ 2K(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + 2K(+) + 2Cl(-)

реакция не идёт

5) FeSO4 + 2KOH = Fe(OH)2 ↓+ K2SO4

Fe(2+) + SO4(2-) + 2K(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓ + 2K(+) + SO4(2-)

Fe(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓

6) Ba(NO3)2 + MgCl2 = BaCl2 + Mg(NO3)2

Ba(2+) + 2NO3(-) + Mg(2+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2Cl(-) + Mg(2+) + 2NO3(-)

реакция не идёт