1. Добування речовин. Дано речовини: Al Cl3 і Na OH. Добути Al(OH)3. Запишіть рівняння в

молекулярно-йонній формі. БУДЬ ЛАСКА НАПИШІТЬ ВІДПОВІДЬ! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!

Ответы на вопрос

Отвечает Шапов Павел.

Ответ:

Объяснение:

AlCl3 +3 NaOH = Al(OH)3↓ + 3NaCl

Al(3+) + 3Cl(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Al(3+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓