Формулою речови 5. Установіть відповідність між хімічною формулою рета значенням її молярної

маси:A. MnCI,1. 126 г/моль.Б. Pb(NO),2. 331 г/моль.3. 313 г/моль.спасите пожалуйста молю​

Ответы на вопрос

Отвечает Фисенко Анна.

Ответ:

А-1     Б - 2

Объяснение:

M(MnCl2) = 55 + 35,5 *2 = 126г/моль

M(Pb(NO3)2) = 207 + 14*2 + 16*6 = 331 г/моль

Отвечает Захарова Александра.

Ответ:

331 г моль и 313 моль

я думаю что да го телерадио