Обчисліть масу гліцеролу який утвориться при гідролізі триолеїну масою 10 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Ренат.

                   10000                                                       x   
(C17H33COO)3C3H5 + 3H2O =  3C17H33COOH + C3H5(OH)3
                  
885                                                          92
x = (10000 * 92) / 885 = 10.4 kg