Визначити кількість речовини яка міститься у 36г H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Евгеньевич Эльдар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 36 г

M(H2O) = 18 г/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = m / M = 36 / 18 = 2 моль