Обчисліть об'єм карбон 4 оксиду (CO2) за н.у. масою 2.2 г


Ответы на вопрос

Отвечает Сундеткали Бека.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 2,2 г

М(СО2) = 44 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO2)

n(CO2) = m / M = 2,2 / 44 = 0,05 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,05 = 1,12 л