Здійсніть перетворення, назвіть речовини N2--NO--NO2--HNO3--AgNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Объяснение:

n2+o2=2no

2no+o2=2no2

2no2+h2o+0.5o2=2hno3

2hno3+ag=agno3+h20+no2