Визначити об'єм вуглекислого газу (н.у), який утворився під час загоряння 24 г вуглецю С


Ответы на вопрос

Отвечает Асманова Соня.

Ответ:

Объяснение:

 24 г                                 Х л

  C           +       O2    =      CO2

n=1 моль                          n=1 моль

М=12 г/моль                 Vm=22,4 л/моль

m=12 г                           V = 22,4 л

24 г  С   -   Х л  СО2

12 г   С   -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 24 * 22,4 / 12 = 44,8 л

Отвечает Ливенский Саша.

Ответ:44,8 л

Объяснение:

24 г    Х л

 C           +       O2    =      CO2

n=1 моль                          n=1 моль

М=12 г/моль                 Vm=22,4 л/моль

m=12 г                           V = 22,4 л

24 г  С   -   Х л  СО2

12 г   С   -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 24 * 22,4 / 12 = 44,8 л