Допишіть праві частини рівнянь реакцій.Поставте коефіцієнти: Ba+HNO3=.......+........

Ni+H2SO4=......+....... Mg+Hl=......+....... ZnO+HBr=.......+......

Ответы на вопрос

Отвечает Латыпов Дима.

Відповідь:

Ba +2HNO3=Ba(NO3)2+H2

Ni+H2SO4=NiSo4+H2

Mg+2HI=MgI2+H2

ZnO+2HBr=ZnBr2+H2O