1)Допишіть праві частини рівнянь. Поставте коефіціенти: а)ZnO+HNO3=Zn(NO3)2+___________;

б)BaO+HCl=___________+H2O; в)Fe+H2SO3=__________+H2; г)Na2O+H3PO4=Na3PO4+________. 2)Допишіть праві частини рівнянь. Поставте коефіціенти: а)ZnO+HCl=_______; б)Ca+H2SO4=______; в)Al2O3+HNO3=_______; г)BaO+HCl=__________.

Ответы на вопрос

Отвечает Смыкова Рената.

Ответ:

1.

а) ZnO+2HNO3=Zn(NO3)2+H2O

б) BaO+2HCl=BaCl2+H2O

в) Fe+H2SO3=FeSO3+H2

г) 3Na2O+2H3PO4=2Na3PO4+3H2O

2.

a) ZnO+2HCl=ZnCl2+H2

б) Ca+H2SO4=CaSO4+H2

в) Al2O3+6HNO3=2Al(NO3)3+3H2O

г) BaO+2HCl=BaCl2+H2O