масова частка кальцію в організмі людини становить 1,5%. які маса і кількість речовин цього

елемента містяться у вашому організмі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абашина Варвара.

допустим, ваш вес 50 кг (50000 г) :

0,015=m(ca)/m(тела)

0,015=m(ca)/50000г

m(ca)=0,015×50000=750 г

n(ca)=m(ca)/M(ca)=750/40=18,75 моль