Обчисліть масову частку солі у розчині, який утвориться при розчиненні солі масою 12 г у воді масою

228г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Никита.

Ответ:

5%

Объяснение:

m(р-ну)=228+12=240г

w(солі)=12/240*100%=5%