Яка маса сульфатної кислоти потрібна для повної нейтралізації натрій гідроксиду кількістю речовини

0,2 моль? помогите, завтра сдавать!

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Ника.

Відповідь:

2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O

M(H2SO4)=98г/моль

nNaOH:nH2SO4=2:1

n(H2SO4)=0,2/2=0,1моль

m(H2SO4)=98*0,1=9,8г

Пояснення: