1. Розрахуйте массову частку цукру в розчині який містить 200г води і 50г цукру 2.До 750г 25%-го

розчину солі долили 250г води. Визначте масову частку солі після розбавлення 3.Визначити масу 60%-го розчину оцтової кислоти, яку треба додати до 120г 6%-го її розчину, щоб утворився 9%-й розчин

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

Объяснение:

1) m(розч)= m(реч) +m(H2O) =250г

2) W(реч) = m(реч) /m(розч) *100%=20%

к сожалению могу подсказать только первое

у меня у самой это задание