Якою буде масова частка розчину, який добули змішуванням 80 г розчину з масовою часткою цукру 20% з

70 г розчину з масовою часткою 60%? (округляємо до цілих)

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

У першому розчині міститься 80*0,2 = 16г цукру

У другому рочині - 70*0,6 = 42г цукру

Розчини злили, і утворилася суміш масою 80+70 = 150 г, у якій 16+42 = 58г цукру.

З цього виходить, що частка цукру у такому розчині 58/150*100% = 39%.