обчисліть масову частку (%) натрій сульфату у розчині якщо відомо що у 280г розчину міститься 25г

розчиненої речовини.Визнач масову частку

Ответы на вопрос

Отвечает Ануфриев Миша.

Відповідь:

8,93 %

Пояснення:

Дано: m(розчину)=280 г , m(Na₂SO₄)=25 g

I. Пригадуємо формулу:

w(E)=m(E)/m(розчину) *100%

II.  Підставляємо данні у формулу

w(Na₂SO₄)=m(Na₂SO₄)/m(розчину) *100%=25/280 *100%=8,93 %