У склянку із сульфатною кислотою опустили шматочок цинку масою 65г. Який об’єм водню виділився

при цьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Дюсембина Мадина.

Объяснение:

Zn+H2SO4=ZnSO4+H2 (газ)

Знайдемо кількість цинку:

n(Zn)=65/65=1 моль

Знайдемо кількість водню:

n(Zn)=n(H2)=1 моль

Знайдемо об'єм водню:

V(H2)=22,4*1=22,4 л