у воді масою 75 г розчинили калій нвтрату масою 25г .обчисліть масову частку калію нітрату в

утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбек Дани.

Привіт! Зараз ми швидко усе запишемо:

Дано:  m(H₂O)=75 г , m(KNO₃)=25 г,  m(розчину)=m(H₂O)+m(KNO₃)=75+25=100 г

I.  Запишемо рівняння реакції:   KNO₃ + H₂O = KNO₃ · H₂O (розчин)

II.  Запишемо формули // Виконаємо обчислення :

w(E)=m(E)/m(розчину) · 100%

w(KNO₃)= \frac{25}{100} * 100 = 25

Відповідь: 25%

Готово! Є питання? Запитуйте, з радістю відповім