Обчислити масову частку кислоти масою 20 г у розчині масою 80 г(з дано)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевич Артём.

m(кислоти) = 20г

m(розчину) = 80г

w(кислоти) -?

w(кислоти)  =20 / 80 = 1/4 = 0.25 = 25%