Кальцій карбонат масою 250г розклали. обчислити об'єм і кількість речовини газу, що виділився?​


Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Ярослав.

Ответ:

дано

m(CaCO3) = 250 g

--------------------

V(CO2) -?

n(CO2) -?

CaCO3--t-->CaO+CO2

M(CaCO3) = 100 g/mol

n(CaCO3) = m(CaCO3)/M(CaCO3) = 250 / 100 = 2,5 mol

n(CaCO3) = n(CO2) = 2.5 mol

n(CO2) = 2.5 mol

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 2.5*22.4 = 56 L

ответ 2.5 моль, 56 л

Объяснение: