Сума всіх коефіцієнтів рівняння Al(OH3) + H2SO4 ----- Al2(SO4)3 + H2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

Объяснение:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O

Сумма: 2+3+1+6=12