У 300 г розчину міститься 30 г натрій гідроксиду. Визначити масову частку натрій гідроксиду у

розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коростелев Данил.

Відповідь:

ω=10%

Пояснення:

Маємо 300г розчину - це 100%, а маса NaOH - 30г і це звичайно х%.

Складемо пропорцію:

300г - 100%

30г - х%, звідси х= 30*100/300 = 10%