яку масу калій сульфату і води треба взяти щоб приготувати розчин масою 150 гр з масовою часткою

солі 12%​

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Лера.

Объяснение:

m(в-ва)=m(р-ра)*W(в-ва)/100%=150*12/100%=18 г.

m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=150-18=132 г