Маса суміші азоту та карбон(IV) оксиду дорівнює 42,4 г, а об'єм - 29,67 л (н.у.). У скільки разів

молекул азоту в суміші більше, ніж молекул карбон(IV) оксиду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федас Ариана.

Ответ:

х- об'єм N2, (29,67-х) – об'єм СО2.

Маса  N2=V/22,4*M=х/22,4*28=28х/22,4

Маса СО2 = V/22,4*M=(29,67-х)/22,4*44=44(29,67-х)/22,4

Маси газів=42,4. Знаходимо об'єми газів

28х/22,4+44(29,67-х)/22,4=42,4

28х+1305,48-44х=949,76

16х=355,72

х=22,23 л N2

V(СО2)=29,67-22,23=7,44 л

V N2: V(СО2)=22,23 :7,44=3

В 3 разів.