невідома речовина містить 5 атомів оксигену декілька атомів фосфору і має відносну молекулярну масу

142. яка формула цієї речовини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенков Михаил.

Ответ:

O5Fx= 16•5+31x= 80 + 31x

142-80= 62

62: 31= 2

Відповідь 2